Závody

8.9.2012 - Jenišovická dvojka

Letošní závodní sezónu jsme pokusily jen jednou a to právě v ZKO Jenišovice.
Ve dvojici jsem byla s Martinem Šídou, který se svým křížencem Bertíkem předvedl v kategorii ZM poslušnost posuzovanou panem Ladislavem Machem. Ohodnoceni byli na 34 bodů a to nás posunulo bohužel až na 7. místo, (selhali na aportu, jinak jejich poslušnost hodnotím vcelku za slušnou). Za jejich snahu velmi děkuji!
Foxa šla na obranu v kategorii ZM, kterou posuzoval pan Jiří Kolář a figuroval Tomáš Louda. Foxa dostala pěkných 49 bodů z 50 možných! Udělala mi radost.

Pogratulovat bych chtěla především Martě Cihlářové, která přijela až Vysočiny a zúčastnila se svých prvních závodů a to v kategorii ZM. Pan rozhodčí L. Mach ji velmi chválil a její poslušnost hodnotil za nejlepší z celého závodu v kategorii ZM. Bohužel Fíbo se zvedl z dlouhodobého odložení, kdy měli vykročeno na medailové umístění a tím přišli a velmi cenné body a posunuli se až na 8. místo. I tak si myslím, že je to velký úspěch! Ještě jednou gratuluji.

Chtěla bych poděkovat manželům Poršovým a ostatním členům ZKO Jenišovice za dobrou atmosféru a perfektní připravenost celého závodu. Dále poděkování patří figurantům Tomášovi Loudovi a Milanovi Kozákovi a rozhodčím panu J. Kolářovi a L. Machovi. Všem ostatním závodníkům děkuji za sportovní chování a všem ještě jednou gratuluji k jejich výsledkům.

17.9.2011 - O pohár Liberce

Tento závod bych uvedla slovy "každý den není posvícení".

Byly jsme přihlášeny opět do kategorie ZM, kde bylo 12 závodníků. Měla jsem číslo 13, pro někoho šťastné číslo, pro nás v tento den asi moc ne. ZM začínala obranou, kterou figuroval Filip Gavor. Na řadu jsme šly jako druhé. Obranu posuzoval pan L. Mach a Foxa dostala krásných 48 b. z 50 možných. Poslušnost dle ZM byla až po obědě, takže Foxa měla spoustu času na to, aby si odpočinula. Poslušnost posuzoval pan P. Palfi, od kterého Foxa dostala 37. b z 50 možných a tudíž nás to "šouplo" na 6. místo. Za chyby se platí a tak jsme tedy skončily z 12 závodníků přesně v polovině.

Před vyhlášením výsledků proběhlo ještě slavnostní otevření nové části cvičební plochy KK Pavlovice a při této příležitosti zde byly i ukázky různých kynologických sportů a aktivit.

Chtěla bych poděkovat Jiřímu Kolářovi za velmi dobrou organizaci celého závodu a všem ostatním za podporu a v neposlední řadě také i Foxe - nevadí, že jsme nevyhrály, protože zkušenosti jsou cenější! Děkuji. :)

Za fotky mockrát děkuji Aničce Jakubů a Ivě Markvartové!

10.9.2011 - Jenišovická dvojka

Tento závod odstartoval Foxy závodní dráhu !! :))

Nastoupily jsme do kategorie ZM. Ve dvojci jsme byly s Míšou, její Mišák předvedl nejlepší poslušnost ze všech ZM a dostal pěkných 45 b.z 50 možných! GRATULUJI!
Foxa za svou pěknou obranu dostala 50 b., což je maximum! Děkuji. Byly jsme také s Míšou vyhlášeny za nejlepší dvojci závodu. Míše a Mišákovi patří opravdu obrovské díky.

Kategorii ZVV1 vyhrála Anička Jakubů a její Domino Nirreterrit, který předvedl pěknou obranu, ve dvojci spolu s Renčou Hornovou a Amorem JI-POR, který předvedl znamenitou poslušnost a získal 91 b. ze 100 možných. GRATULUJI!!

Figuranti: Karel Vittiš (ZM), Milan Kozák (ZVV1)

Rozhodčí: Jiří Kolář (obrany), Jiří Pružina (poslušnost)

Kategorie ZVV2 pro malou účast zrušena.

Děkuji celé ZKO Jenišovice za výbornou připravenost a organizaci závodu, za krásné ceny a suprové pohoštění, všem ostatní za podporu a také Foxe za krásný výsledek. Děkuji.

ZDE jsou k nahlédnutí fotky od Aničky Jakubů a ZDE od Míši Pekařové. Děkuji!!